Wróżby darmowe - przeczucie.com.pl

Wróżby i tarot online. Masz przeczucie? Sprawdź to!

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Wróżby z kart klasycznych

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

Zwykła talia kart użyta przez dobrą wróżkę jest w stanie przedstawić najbliższą 3 miesięczną przyszłość. Można ich używać również do rozkładów na dalsza przyszłość

Do wróżenia wróżki powinny wybierać dni gdzie czują się dobrze zarówno psychicznie jak i fizycznie, Nie mają tutaj znaczenia dni czy godziny, w których można czy nie można wróżyć.

Najbardziej znanym rozkładem kart jest rozkład klasyczny, składający się z 4 rzędów po 8 kart. Pierwszy rząd mówi o przeszłości, drugi o teraźniejszości i dwa kolejne o przeszłości. wiele wróżek zmienia ten układ w zależności od potrzeb i dopasowania się do kart.

Dla wielu z was nie ma nic bardziej fascynującego i intrygującego niż nieznane. Dzięki wróżbom przepowiadamy sobie możliwe drogi wyboru. Dlatego przez całe stulecia zgłębiano wiedzę o magii czarach i dywinactwie. Często słyszymy, iż wróżby to przekleństwo i diabelskie siły. Patrząc na to realistycznie zdajemy sobie jednak sprawę, że to nie prawda. Prawdą jest natomiast, że karty w posiadaniu osoby, która chce krzywdzić ludzi – bywają niebezpieczne.

W Europie Cyganie byli prekursorami wróżenia z kart klasycznych. Dzięki temu wędrowniczemu narodowi, rozprzestrzenili technikę wróżebną na cały kontynent.
Dziś nadal produkuje się specjalne karty do wróżenia jak np. Tarot. Mimo to w ciągu minionych 600 lat większość wróżb było stawianych z klasycznych, zwykłych talii kat do gry.
 

 

Wróżenie z kart klasycznych


Zatem, nic więc dziwnego że z kartami wiąże się wiele przesądów. Nie wolno podobno upuścić talie, gdyż to oznacza rychłą śmierć lub wielkie niebezpieczeństwo.
Nie powinno się tez nosić kart przy sobie w czasie wykonywania innych czynności, szczególnie niebezpiecznych. Karty, z których z wróżymy nie powinny być też używane do gry lub na odwrotnie.

Pamiętajcie jednak, że karty to nie wyrocznia, tylko najbardziej możliwa droga, którą możecie obrać z wszystkich innych dróg które pojawiają się w kartach.
 

Ostatnio zmieniany w Środa, 29 Czerwiec 2011 17:14  

Wróżba

Darmowa rejestracja

Wróżki wróżą o:

  • Miłość
  • Pieniądze
  • Praca
  • Pozostałe tematy

Tarot

Wróżka online

Wróżba na email

 

Bądź wytrwały i bez przerwy potrząsaj drzewem, a zawsze z niego coś spadnie.

Data

   Sobota,/3rd/Grudzień/2016

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 

Wróżby i Tarot Online

Tarot

Magia

Wróżby miłosne

Numerologia

Reinkarnacja

 

Wróżba na dziś

Wróżba na dziś: Jak w jasnym zwierciadle można poznać kształty, tak z przeszłości można poznać teraźniejszość.

Wiara we wróżby

Czy wierzysz we wróżby?
 

UFO

Czy wierzysz w UFO?
 

Koniec Świata

Przepowiednia Końca Świata 2012
 

Tarot

Tarot - Czy boisz się wróżb tarota?