Wróżby darmowe - przeczucie.com.pl

Wróżby i tarot online. Masz przeczucie? Sprawdź to!

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Tarot

Dział poświecony tarotowi.

Tarot online - Twoja praca i  Twoje finanse

Tarot online - Wróżba miłosna

 Tarot a zdrowie

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 5
SłabyŚwietny 

Tarot odwzorowuje życie człowieka, również skupia uwagę na sprawy zdrowotne. Nie każdy jednak Tarocista chce stawiać karty na zdrowie, gdyż jest to bardzo śliski temat. Ci którzy zajmują się charakterystyką spraw zdrowotnych odzwierciedlonych na kartach, w większości wypadków zaznacza na czym polega wróżenie oraz że karty ukazujące chorobę to nie wyrok, tylko wskazówka. Karty określają tylko najbardziej problematyczne miejsca w ciele człowieka. Należy pamiętać, że to ma być wskazówka a nie wyrok.

Ostatnio zmieniany w Niedziela, 02 Sierpień 2015 13:33
 

Sprawdź kartę związku w tarocie

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 13
SłabyŚwietny 

Karta związku Wszyscy wiemy jak skomplikowane potrafią być związki miłosne. Są takie chwile kiedy czujemy się zranieni, zdradzeni lub znudzeni związkiem, w którym jesteśmy. Wtedy odczuwamy potrzebę sięgnięcia po poradę, i poszukujemy odpowiedzi co dalej?

Ostatnio zmieniany w Czwartek, 05 Maj 2011 12:27
 

Małe Wtajemniczenia Tarota

Email Drukuj PDF

karty tarotaTarot składa się z 78 kart, podzielonych na Małe i Duże Arkana, inaczej zwane Wtajemniczeniami. Wielkie Arkana, najważniejsze składają się z 22 kart, a Małe z 56 kart.  

Ostatnio zmieniany w Czwartek, 05 Maj 2011 12:28
 

Wyrocznia Tarota

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 
Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy, jak dostępną i wiele ujawniającą wyrocznią są karty Tarota. Na rynku obecnie możemy znaleźć kilkaset talii Tarota. Tarot stanowi doskonałe narzędzie służące samopoznaniu, osobistemu rozwojowi i rozwiązywaniu problemów. Można się dziwić, dlaczego tylko nieliczni zajmują się pracą z Tarotem.
 
Wokół Tarota narosło przez stulecia wiele nieporozumień. Ludzie często sądzą, że jest to oszustwo, co prawdopodobnie wynika, ze strachu poznania Tarota, lub natrafienie na nieodpowiednich wróżbitów.

W celu odczytania kart lepiej udać się do fachowca, gdyż zwykły człowiek nie jest w stanie zrobić tego dla siebie sam.
Odczytywanie kart wymaga przestrzegania skomplikowanych wskazówek lub nawet nauczenie się ich na pamięć.

Należy pamiętać, że każda wyrocznia czy system wróżenia może stać się oszustwem w rękach osoby niedoinformowanej czy nieuczciwej.
Każdy kto rozumie i szanuje ogólne zasady okultyzmu, doskonale sprawdzi się w roli wróżbity.
Nie istnieją żadne sztywne wskazówki, jak należy odczytywać Tarota. Karty stanowią nieskończenie obfitą skarbnicę, z której korzysta nasza wyobraźnia.
Gdyby każda karta mogła być zinterpretowana wyłącznie w jeden sposób, stracilibyśmy wielkie bogactwo oferowane nam przez Tarota.

Cały pomysł Tarota, polega na uświadomieniu sobie przyszłych tendencji, jeszcze zanim przyszłość ukaże nam się w sposób nienamacalny.
Tarot to świetne narzędzie umożliwiające nam wgląd w przyszłość, by ją zaplanować, zmienić i wypracować możliwie doskonały kształt.

Tarot posługuje się systemem uruchamiającym pamięć i podświadomość za pośrednictwem archetypów, czyli obrazowych wizerunków.
Symbole Tarota przyszły do nas ze siata marzeń, zbiorowej nieświadomości, z głębi samego Kosmosu. Pochodzą z całego istnienia i przemawiają do nas.

 

Ostatnio zmieniany w Niedziela, 02 Sierpień 2015 13:36
 

Małe Arkana Tarota

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 

Arkana tarota Wtajemniczenie w Małe Arkana Tarota

Im bardziej zgłębia się Małe Arkana Tarota, tym bardziej czuje się, że musza one podlegać innym prawom poznania, niż Arkana Większe. Jak wiemy Arkana Większe reprezentują świat archetypów, zaś Arkana Mniejsze- przejawienie tego świata na poziomie materialnym.

Ostatnio zmieniany w Czwartek, 05 Maj 2011 11:17
 

Tajemnice Wielkich Arkan Tarota i ich symboli

Email Drukuj PDF

Karta tarota - EremitaTarot został oparty na mądrości przekazywanej z pomocą starożytnych mitów i misteriów, opisywanej w kabale, astrologii, naukach hermetycznych a także w wielkich księgach starego i nowego Testamentu.Tarot skrywa uniwersalną wiedze o człowieku, świecie i o życiu. Tarot otwiera nam bramę do przeżycia Wtajemniczenia.

 

Tarot tajemnicą

Email Drukuj PDF

Tarot

Tarot kojarzy się nam z tajemnicą. Niektórzy wywodzą go ze starożytnego Egiptu, inni kojarzą z Kabałą. Prawdziwym faktem jest to iż wielki XV wieczny ród Visconich z Italii powierzył pewnemu artyście zadanie namalowania zestawu 78 nienazwanych i nie ponumerowanych kart wyrażających alegorie religijne i idee tamtych czasów. 

Ostatnio zmieniany w Poniedziałek, 26 Kwiecień 2010 18:48
 

Namiętność w Tarocie

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Spójrzmy prawdzie w oczy, Tarot jest przeznaczony dla ludzi dorosłych. Główne tematy na których się skupiają to relacje międzyludzkie, miłość, pytania o prace, pieniądze itp. Klienci są również dość często zainteresowani życiem sexualnym w ich związku. Czasami pytania bywają konkretne.

Ostatnio zmieniany w Czwartek, 04 Luty 2010 18:56
 

Tarot

Email Drukuj PDF

Tak naprawdę historia Tarota nie jest znana i można by się było doszukiwać korzeni w różnych kulturach, Niektórzy mówią nawet iż Tarot został stworzony przez samego Diabła, co jest wielka pomyłka. Najstarsze źródła mówią, iż Tarot powstał w starożytnym Egipcie i stamtąd wywodzą się najprawdopodobniej jego korzenie.

Wróżby tarota online

Wyślij sms o treści:

WROZBA.tarot.twoja data urodzenia pod 7348

Koszt smsa 3 zł+VAT /3,69zVAT

 

Wróżby tarotaNa początku stworzono talię 22 Dużych Arkanów. Z czasem doszły do talli Arkana Małe składające się z 56 kart.

Historia jednak nie jest tak ważna jak ogólne przesłanie kart. Karty pokazują wędrówkę Głupca przez wszystkie karty. To jak podróż niedojrzałego człowieka, który idąc przez arkana uczy się, doświadcza życia, próbuje. Tak naprawdę te karty opisują nas, nasze możliwości ,nasze pragnienia, nasze problemy, naszą psychikę.

Tarot to nie tylko narzędzie do odkrycia przyszłości ,ale również wgląd w teraźniejszość i przeszłość. Wgląd w nasza psychikę i nasze możliwości, dlatego tak różni się od wróżenia z kart klasycznych.

Istnieje obecnie ponad 100 talli tarota. Niektóre wróżki tworzą karty dla własnych potrzeb. 
 

Ostatnio zmieniany w Czwartek, 28 Czerwiec 2012 12:05
 

Porady miłosne

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

Portal ten przeznaczony jest nie tylko dla osób, które poszukują miłości ale także dla tych którzy tą miłość odnaleźli.

 

Porady miłosne

Wyślij sms o treści:

WROZKI  twoja data urodzenia pod 73601

Koszt smsa 3 zł+VAT /3,69zVAT

Magia, czary, kabała, gusła, Tarot i karty cygańskie dadzą Wam wgląd w przyszłość uczuciową. Powiedzą jak należy kierować swoim życiem by miłość trwała nieustannie.

 

Poradami miłosnymi nie zajmują się tylko psychologowie, przyjaciele, ale także i wróżki. Osoby takie posiadają bardzo wyostrzoną intuicję, która jest w stanie poprzez karty określić możliwości i przeszkody, przed jakimi stanie dana osoba.

Proponujemy wam niezwykłą przygodę po świecie Magii, Czarów, Szamanek, Guseł i Wróżb

Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Miłość jest największą Magią Świata

Ostatnio zmieniany w Niedziela, 02 Sierpień 2015 13:35
 

Tarot na dziś

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 

KOCHANKOWIE. - Symbolizm tej karty wskazuje na niepewną sytuację, w której aktualnie tkwisz, oznacza również potrzebą szybkiego działania oraz dokonania trudnego wyboru. Sytuacja ta może dotyczyć Twojego partnera, ale również wspólnika w interesach, może również mówić o konieczności zrewidowania własnych uczuć do danej osoby albo sprawy. W interesach jest to karta wskazująca na przeciwności zawodowe albo emocjonalne, z którymi musisz się uporać jak najszybciej, w przeciwnym razie sytuacja przybierze niekorzystny obrót i może to Mieć wpływ na stan twojego zdrowia. Na karcie jest umieszczona kobieta i mężczyzna, którzy w życiu są postawienie przed dokonaniem trudnego wyboru.

Wyślij sms o treści:

WROZBA.romans.twoja data urodzenia pod 7348

Koszt smsa 3 zł+VAT /3,69zVAT

 

Tarot Kochankowie

Ostatnio zmieniany w Czwartek, 28 Czerwiec 2012 12:13
 

Magia tarota

Email Drukuj PDF

Tarot od wieków towarzyszy ludzkości w ich wędrówce przez koleje życia. Tarot uznawany jest za jedną z wielkich tajemnic współczesnego świata. Nie raz słyszy się o wróżkach które z wielką dokładnością przewidują przyszłość, bardzo często niezależna od nas. Tak bardzo niektórzy boją się usłyszeć prawdy o sobie samym, iż krytykują Tarota. Przez część świata traktowany jest jako działo Szatana. Oczywiście jeśli są one wykorzystywane przez pewne osoby do złych szatańskich działań, można Tarota tak określić. Większość jednak wróżek zalicza się do tych które stoją po jasnej, świetlistej stronie.

 

Tarot jest dlatego tak magiczny i tajemniczy gdyż nie jest jasno określone skąd on pochodzi. Czy jest to zasługa XIV wiecznych badaczy kabalistyki, czymże pochodzi on ze starożytnego Egiptu.

Patrząc na Tarota widzimy wędrówkę człowieka- Głupca, który przemierza Arkana(karty) życia. Spotyka na drodze wiele osób, wiele możliwości, wiele uczuć, starając się stworzyć siebie i dążyć do upragnionego szczęścia. Tak sami jest w życiu każdego człowieka.

Tarot to zbiór 2 księg, Wielkiego i Małego Wtajemniczenia. Duże Arkana ( Wielkie Wtajemniczenie) składa się z 22 kart, a Małe Arkana ( Małe Wtajemniczenie) składają się z 56 kart. Łącznie Tarot liczy 78 kart.

Tarot czasami przeraża ludzie względu na dokładność przepowiedni. Tarot ma to do siebie, że idealnie określa myśli osoby pytającej i osób z bliskiego otoczenia. Przedstawia nie tylko ich myśli ale i marzenia, potrzeby, plany i cele.

Do Tarota zwracają się nie tylko osoby potrzebujące pomocy ale osoby ciekawskie, które chcą spojrzeć na świat trochę inaczej.

W portalu tym znajdziecie wróżki, które swój dar wykorzystują do pomocy ludziom i do poprowadzenia ich przez obecne problemy. Wskazówki jakie daje nam Tarot sa bardzo pomocne i dają nadzieje na wyjście z problemów jakie mamy.
 

Ostatnio zmieniany w Niedziela, 02 Sierpień 2015 13:34
 

Karty tarota

Email Drukuj PDF

Ciekawe karty tarota

Deviant Moon Tarot ma surrealistyczny, bardzo wyjątkowy, a czasem niepokojący motyw księżycowej grafiki. Te zainspirowane zdjęcia cmentarzy i przytułków psychicznycho, a także przeznaczone do oświetlania głębszych partii surrealizmu. Utalentowany rysownik jest również studentem tarota. Talia ta jest efektem trzech lat pracy artystycznej.

Ostatnio zmieniany w Niedziela, 31 Styczeń 2010 11:13
 

Tarot to filozofia

Email Drukuj PDF

Tarot daje odpowiedzi na wiele Twoich pytań:

  • Tarot to teoria: symboliczno - filozoficzna, jest  oparta na 78 kartach tarota i tworzą one talię kart tarota dzięki której przepowiada się przyszłość człowieka.
Ostatnio zmieniany w Niedziela, 02 Sierpień 2015 13:35
 


Wróżba

Darmowa rejestracja

Wróżki wróżą o:

  • Miłość
  • Pieniądze
  • Praca
  • Pozostałe tematy

Tarot

Wróżka online

Wróżba na email

 

Bądź wytrwały i bez przerwy potrząsaj drzewem, a zawsze z niego coś spadnie.

Data

   Sobota,/3rd/Grudzień/2016

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 

Wróżby i Tarot Online

Tarot

Magia

Wróżby miłosne

Numerologia

Reinkarnacja

 

Wróżba na dziś

Wróżba na dziś: Spokojnie rozważaj własne błędy, a w rozmowie nie zajmuj się cudzymi winami.

Wiara we wróżby

Czy wierzysz we wróżby?
 

UFO

Czy wierzysz w UFO?
 

Koniec Świata

Przepowiednia Końca Świata 2012
 

Tarot

Tarot - Czy boisz się wróżb tarota?