Wróżby darmowe - przeczucie.com.pl

Wróżby i tarot online. Masz przeczucie? Sprawdź to!

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Wróżby dla dziewczyn


Tarot online dla kobiet

TAROT DLA KOBIET

Ostatnio zmieniany w Piątek, 07 Październik 2016 18:29
 

Miłosne wróżby dla dziewczyn

WRÓŻBY MIŁOSNE DLA ZAKOCHANYCH

 

Stan zakochania daje człowiekowi swobodę ducha. Każdy z nas inaczej zachowuje się gdy jest zakochany. W pewnym jednak momencie przychodzi strach przed stratą, strach przed odrzuceniem, niepewność. W serce wkrada się nieufność i brak poczucia pewności. To naturalne myślenie każdego z nas. Co zatem zrobić by zachować tylko pozytywne i budujące emocje?

Szukamy oparcia w Magii, Czarach, Urokach, Wróżbach, Kartach, w Tarocie. Zwracamy się o pomoc do koleżanek, przyjaciół, ale i tak oszukujemy prawdy w innych dostępnych źródłach jak Internet. Czytamy porad specjalistów, osób które są zakochane i pragną to utrzymać. W pewnym momencie dochodzimy do szukania pomocy w Magii. Tutaj zastanawiamy się dość długo czy wchodzić w krainę, która nie znamy. Mimo tego często ostatnią deską ratunku bywają wróżki, czarodziejki, szamanki- ogólnie osoby, które za pomocą pozytywnej energii są w stanie zmienić rzeczywistość.

Pragniemy ich strony pozytywnego działania i pozytywnej wróżby. Zdarza się jednak, iż wróżki podają przyczynę danego stanu i radzą jak uchronić tą miłość przed zagładą.

Tu znajdziecie oparcie, pomoc i wskazówki jak zachować druga połówkę przy sobie!

 

Ostatnio zmieniany w Środa, 20 Styczeń 2010 17:23
 

Tarot miłosny dla niej

MIŁOSNE WRÓŻBY DLA KOBIET

Wyslij Sms o treści:

WROZBY.data urodzenia pod numer 7348

koszt sms-a 3zł+VAT z 3,69 z VAT

Ostatnio zmieniany w Czwartek, 28 Czerwiec 2012 13:39
 

Wróżby indiańskie

Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 

Szaman jako prorok


Aby posiąść medialne umiejętności, trzeba poddać się twardej dyscyplinie, okultystycznym rytuałom i tajemniczym praktykom, być specjalnie wybranych przez bóstwo, lub przejść na tamten świat z tym talentem.

Można podzielić t e praktyki medialne na telepatie, jasnowidzenie czy przepowiadanie (itp.)
Szamani podkreślają fakt, iż ważniejsze jest to, na co kierowana jest uwaga, a nie koncentrowanie się na wykorzystywanej w danym celu umiejętności. Metodą na zaszeregowanie szamańskich zdolności jest przyjrzenie się świadomości. Na co ona jest skierowana? Czy na przeszłość, teraźniejszość przyszłość, świat zewnętrzny czy wewnętrzny.

Szamani posiadają tak szeroki wachlarz medialnych środków wyrazu, iż tradycyjne zachodnie kategorie okazują się bezużyteczne. Dobrym przykładem jest chodzenie po ogniu


Istnieją jeszcze inne szamańskie umiejętności, np. chodzenie przez ściany, rozmawianie z roślinami, zwierzętami, kamieniami, uspakajanie wiatrów, doprowadzenie do deszczów itd.

Najtrudniejsza rzeczą dla uczniów Szamanizmu jest zrozumienie światopoglądu szamanów. Bo w jaki sposób rozmawiać ze zwierzętami roślinami czy kamieniami. Percepcja musi się zmienić by iść drogą Szamanizmu.

na podst.” Wiedza z Hawajów”- S.K King

Ostatnio zmieniany w Piątek, 04 Grudzień 2009 22:15
 

Magia miłosna

MIŁOSNA MAGIA

Ostatnio zmieniany w Wtorek, 08 Wrzesień 2009 09:04
 

Horoskopy

Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 

Czytamy o horoskopach codziennie w prasie czy Internecie. Mimo iż do końca nie wierzymy- czytamy je- dla rozrywki, dla zabawy dla ciekawości. a może nóż coś się sprawdzi?

Dla Astrologów to jednak nie zabawa a praca nad życiem danego człowieka. To informacje o życiu przeszłym, teraźniejszym i przyszłym. Z mapą astrologiczną można uzyskać informacje o swoim życiu, można uzyskać pomoc w dręczących nas pytaniach.

Większość horoskopów jest sporządzanych tylko dla znaków. Tak więc jeśli jesteśmy np. Ryba czy Skorpionem oszukujemy informacji na ten temat. Prawdziwe indywidualne Horoskopy są jednak tworzone osobno, a podstawie dokładnej daty urodzenia, godziny i miejsca urodzenia.

Współcześni astrolodzy zajmują się, taksami jak i przed wiekami, głównie wykreślaniem i interpretacją indywidualnych horoskopów. Dziś ogólnie możemy skorzystać z horoskopów ogólnych na podstawie Znaków Zodiaków. Horoskopy indywidualne tylko tworzone są na zamówienie gdyż są one bardzo pracochłonne a koszt przewyższa czasami dwukrotnie koszt wizyty u wróżki.

W takim horoskopie znajdują się wszystkie pozycje wszystkich planet naszego układu, oraz wiele dodatkowych punktów takich jak: Domy ( związane z godziną i miejscem urodzenia)

Dodawane są niekiedy nowo odkryte planetoidy i asteroidy, których znaczenie astrolodzy starają się ustalić droga indukcji.

Ostatnio zmieniany w Środa, 20 Styczeń 2010 17:30
 


Wróżba

Darmowa rejestracja

Wróżki wróżą o:

  • Miłość
  • Pieniądze
  • Praca
  • Pozostałe tematy

Tarot

Wróżka online

Wróżba na email

 

Czy wieżysz w reinkarnacje?
 

Bądź wytrwały i bez przerwy potrząsaj drzewem, a zawsze z niego coś spadnie.

Data

   Sobota,/3rd/Grudzień/2016

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 

Wróżby i Tarot Online

Tarot

Magia

Wróżby miłosne

Numerologia

Reinkarnacja

 

Wróżba na dziś

Wróżba na dziś: W płytkiej wodzie raki będą się wyśmiewać ze smoka, a na równinie psy nie będą drażnić się z tygrysem.

Wiara we wróżby

Czy wierzysz we wróżby?
 

UFO

Czy wierzysz w UFO?
 

Koniec Świata

Przepowiednia Końca Świata 2012
 

Tarot

Tarot - Czy boisz się wróżb tarota?